NLP (Neuro lingvistinis programavimas)

Jolanta urbanavičienė

Tai sistema, leidžianti suprasti ir pakeisti mąstymo būdą, aktyvuoti
vidinius resursus ir pagerinti gyvenimo kokybę. Kiekvieno žmogaus mąstymas atspindi jo paties gyvenimo kokybę.

NLP taip pat yra ir veiksmingas tikslų pasiekimo būdas. Tam kad mūsų elgesys būtų efektyvesnis, mes turime suprasti, kodėl mes ir kiti žmonės elgiasi vienaip ar kitaip. NLP suteikia daug įrankių, kuriais efektyviai galite naudotis įvairiose gyvenimo situacijose.

Kodėl ši sistema buvo taip pavadinta?

„Neuro“ – tai mūsų mintys, tai ką mes darome smegenų pagalba.
„Lingvistinis“ – tai mūsų kalba, kurią mes naudojame pasauliui, situacijoms atspindėti. „Programavimas“ – tai unikalus būdas, kurio pagalba žmogus surenka visa tai į viena visumą, kad keistų savo elgesį ir pasiektų norimos gyvenimo situacijos, aplinkos ar tikslo.

Kodėl to ėmiausi? NLP padeda giliau suprasti žmogų, jo įsitikinimus, atskleisti daugiau resursų ir kūrybiškai spręsti gyvenimo iššūkius. Integruojant NLP į koučingo sesijas, procesas vyksta greičiau ir efektyviau ir sukuriu dar daugiau vertės savo verslo partneriams ir klientams.


Nori sužinoti daugiau – susisiek.

Registruokis nemokamai įvadinei NLP sesijai

Rekomendacija

Studijų metu ir praktiniuose užsiėmimuose Jolanta išsiskyrė disciplina, atsakingumu, žingeidumu, įsigilinimu
į temas. Koučingo praktinių sesijų metu pasižymėjo dideliu noru sužinoti kuo daugiau niuansų apie įvairias
technikas dirbant su klientais.

Praktiniai užsiėmimai vyko formatu Koučeris – Klientas – Stebėtojas. Visi kurso dalyviai labai norėjo
dalyvauti koučingo sesijose su Jolanta, nes gaudavo puikius rezultatus. Jolanta turi stirpriai išreikštas sąmoningo lyderio savybes, o pritaikius koučingo technikas, jos potencialas
dar labiau išryškėjo mokymosi procese.

Noriu pabrėžti, kad Jolanta kiekvieną koučingo įrankį iš karto integruodavo į savo profesinį, asmeninį
gyvenimą ir koučingo sesijų metu su klientais. Būtent toks būdas ir davė puikius rezultatus. Su malonumu rekomenduoju puikią koučerę Jolantą, kuri efektyviai padeda spręsti klientams įvairius klausimus. Tai, kad rezultatas bus puikus, esu įsitikinusi 100 procentų.

Венера

Venera Rachimova

Tarptautinės verslo trenerių ir koučerių akademijos įkūrėja. Master Trainer ECA (European Coaching Association), ICI (International Association of Coaching Institutes), IN (International Association of NLP Institutes)

„Kai tu nori pokyčių, pirmas dalykas, kurį turi padaryti, pakelti savo standartus“

-Tony Robbins

Sertifikatai

„Siekiu sukurti dar daugiau vertės koučingo klientams. Tam, kad padėčiau dar efektyviau atskleisti žmogaus turimus resursus, tapau Tarptautinės NLP Institutų Asociacijos (International Association of NLP Institutes)  sertifikuota praktike“

lt_LTLT