NORI POKYČIŲ?

Koučingas skirtas nebijantiems augti, norintiems rasti daugiau prasmės gyvenime bei norintiems ugdyti savo aplinkos žmones, komandą.

Koučingo metodus galima taikyti visose gyvenimo srityse – nuo asmenininio, šeimos gyvenimo iki karjeros darbe ar verslo.

Mano kaip koučerės užduotis – padėti išsikelti konkrečius tikslus, suformuoti užduotys tikslo pasiekimui, padėti atskleisti Jūsų potencialą ir resursus tikslui pasiekti. Palaikau ir skatinu efektyviais būdais siekti užsibrėžto tikslo.

Atvirumas, palaikymas, jauki atmosfera, objektyvumas ir konfidencialumas – štai ko galite tikėtis iš manęs koučingo sesijų metu.

Registruokis nemokamai įvadinei koučingo sesijai

Metodikos

Naudoju patvirtintas koučingo strategijas, technikas ir įrankius tokius kaip:

1

„Stratetegija Wolt Disney“

2

„Baimių nugalėjimas“

3

„Būsenos linija“

4

„GROW modelis“

5

„Laiko linija“

6

„Eizenchauerio matrica“

Virš 884 koučingo sesijų
ir 120 patenkintų klientų

Studijų metu ir praktiniuose užsiėmimuose Jolanta išsiskyrė disciplina, atsakingumu, žingeidumu, įsigilinimu
į temas. Koučingo praktinių sesijų metu pasižymėjo dideliu noru sužinoti kuo daugiau niuansų apie įvairias
technikas dirbant su klientais.

Praktiniai užsiėmimai vyko formatu Koučeris – Klientas – Stebėtojas. Visi kurso dalyviai labai norėjo
dalyvauti koučingo sesijose su Jolanta, nes gaudavo puikius rezultatus. Jolanta turi stirpriai išreikštas sąmoningo lyderio savybes, o pritaikius koučingo technikas, jos potencialas
dar labiau išryškėjo mokymosi procese.

Noriu pabrėžti, kad Jolanta kiekvieną koučingo įrankį iš karto integruodavo į savo profesinį, asmeninį
gyvenimą ir koučingo sesijų metu su klientais. Būtent toks būdas ir davė puikius rezultatus. Su malonumu rekomenduoju puikią koučerę Jolantą, kuri efektyviai padeda spręsti klientams įvairius klausimus. Tai, kad rezultatas bus puikus, esu įsitikinusi 100 procentų.

Венера

Venera Rachimova

Tarptautinės verslo trenerių ir koučerių akademijos įkūrėja. Master Trainer ECA (European Coaching Association), ICI (International Association of Coaching Institutes), IN (International Association of NLP Institutes)

„Jolanta, labai dėkoju už koučingo sesijas. Labai lengva ir jauki atmosfera. Man padėjo susikoncentruoti į savo vidinius resursus, kuriuos galiu panaudoti siekiant tikslo. Atskleisti, kai kurias spragas, pažvelgti atsakingiau į savo įsipareigojimus sau pačiai. Aiškiau ir išsamiau susidėlioti veiksmų planą.“ 

Vilma Andriuliene

Vilma Andriulienė

Lietuva

„Man buvo naudinga Jolantos užduodamų klausimų struktūra, kuri nori, nenori nuveda mane prie tiesiausių atsakymų sau pačiai į svarbius man klausimus, praplėtimas mano matymo, kuris tikrai buvo apribotas. Su Jolanta išplėčiau ir pagilinau savo suvokimą apie tai, kas man svarbu, ką moku, ką galiu. Dabar žymiai drąsiau veikiu savo veikloje, kurioje nuo šiol galiu pilnai realizuoti save. Tik po koučingo su Jolanta iki galo suvokiau, kiek daug savyje turiu. Tai nuostabus jausmas. Dėkinga labai.“

Zavinta Stelmokaite

Žavinta stelmokaitė

Jungtinė karalystė

„Niekada nemaniau, kad pats sau atsakysiu į klausimus ir sukursiu verslo plėtros strategiją koučingo pagalba. Vertinga buvo tai, kad kiekviena sesija yra unikali ir įdomi tuo, kad parenkamos įvairios technikos esamai užklausai ir situacijai. Pats įsipareigodavau atlikti veiksmus, kurie veda link mano tikslo, o Jolanta mane palaikydavo ir aptardavom tai artimiausios sesijos metu. Vertinu Jolantos profesionalumą.“

Vytautas Radziunas

Vytautas Radžiūnas

Prancūzija

„Apie koučingą! Teisingi klausimai- veda prie teisingų atsakymų ir sąmoningo suvokimo, kas esi, ko nori ir ką
gali! Jolanta U. dirba puikiai, profesonaliai padeda ieškoti atsakymų. Vertingas laikas susitikti su savimi ir
pažvelgti į save ir savo svajones atidžiau! Koučingas su Jolanta yra dar viena reali galimybė, kuri gali padėti
pasiekti savo tikslų!“

Dalia_Butkeviciene (1)

Dalia butkevičienė

Lietuva

lt_LTLT