“kuo daugiau žmonių padėsi įgyvendinti jų tikslus ir svajones, tuo sėkmingesNIS ir laimingesnis būsi“

Jolanta urbanavičienė

Dirbdama vadovaujuosi principu „kuo daugiau žmonių padėsi įgyvendinti jų tikslus ir svajones, tuo sėkmingesnis ir laimingesnis būsi“.

Mano misija – padėti žmonėms jų asmeninio augimo ir pokyčių kelyje.

Man patinka padėti asmenims, kurie nori pokyčių gyvenime, ir matyti laimingus žmones, kurie pasiekia savo tikslų ir svajonių.

Susipažinkime, aš esu Jolanta Urbanavičienė. Noriu Jums papasakoti, kaip koučingas atsirado mano gyvenime.

Turiu virš 30 metų nuosavo verslo patirtį. Savo veikloje daugelį dalykų darydavau intuityviai – įgydavau žinias per patirtį. Dirbdama marketingo vadove vienoje iš didžiausių Lietuvos bendrovių išgirdau apie viešuosius ryšius iš užsienio partnerio. Pasak jo, tuometinėje darbovietėje būtent viešaisiais ryšiais ir užsiėmiau, to pati nesuvokdama. 2000 metais įsteigiau viešųjų ryšių agentūrą ir, kad turėčiau teorinių žinių, baigiau „London Scool of Public Relations“. Tada mano įsteigta įmonė tapo vieno iš didžiausių pasaulyje viešųjų ryšių agentūrų tinklo „Weber Shandwick“ dalimi.

2014 metais mano gyvenime įvyko pokyčių. Tada supratau, kad noriu didesnio savo verslo augimo ir sukurti daugiau vertės žmonėms. Tad pasirinkau kompanija „Young Living“ ir tapau Brand Partnerė, nes įžvelgiau galimybes bendradarbiavime, o ir jų vertybės sutapo su mano.

Šiuo metu savo verslą vystau 29 pasaulio šalyse. Šiame projekte padėjau tūkstančiams žmonių pasiekti jų tikslų ir svajonių. Man ši veikla puikiai sekasi ir supratau, kad asmeninis ir profesinis tobulėjimas padės dirbti dar efektyviau ir rezultatyviau.

Baigiau Anthony Robbins programas „Unleash the power within“, „Business Mastery“, kur daugiau sužinojau apie koučingą. Mane jis sudomino ir supratau, kad koučingas padeda efektyviai pasiekti norimo tikslo.

Registruokis nemokamai įvadinei koučingo sesijai

„Kai tu nori pokyčių, pirmas dalykas, kurį turi padaryti, pakelti savo standartus“

-Tony Robbins

Sertifikatai

Po metų intensyvių mokslų ir aktyvių praktikų tapau sertifikuota ECA („European Coaching Association“) ir ICI („International Association of Coaching Institutes“) koučere.

lt_LTLT